number=0  number=1  number=2  number=3  number=4  number=5  number=6  number=7  number=8

مدت زمان پیشنهادی

۳ ساعت

ساعت دسترسی

امروز جمعه ۲۴ ساعته

مسیر یابی

نویسنده: فاطمه کریمی
امتیاز ۵ از ۱۲ بازدید
بروز شده در: ۲۰۲۰-۰۸-۰۶

تالاب سوستان را می‌توان یکی از بهترین اکو سیستم‌ها و مناظر طبیعی و از ثروت‌های طبیعی کشور نامید که ارزش مادی و معنوی آن بیش آن چیزی است که به نظر می‌آید.

این تالاب در فصل‌های مختلف سال زیبایی‌های متعددی دارد که بسیار چشم نواز است. تالاب سوستان در پاییز و زمستان پر آب‌تر بوده و آب آن نیز شیرین می‌باشد. داخل و اطراف این تالاب زیبا را نیزار‌ها ، گیاهان مردابی و همینطور درختانی بلند پوشش داده اند و منظره ای زیبا را خلق کرده است که نظر هر بیننده ای را به خود جلب می‌نمابد.

به دلیل وجود آب شیرین،گیاهان مردابی، شرایط جغرافیایی مناسب می‌تواند پناه گاهی خوب برای پرندگان مهاجر و همچنین موجودات آبزی مختلفی به شمار اید. دسترسی آسان به این مکان،فضاهای سرسبز و بکر و محیط جنگلی و وحشی این تالاب این مکان را به مکانی دیدنی برای گردشگران تبدیل کرده است.

مسیر دسترسی

گردشگران از راه‌های متعددی می‌توانند به این مکان زیبا دسترسی داشته باشند اما نزدیک‌ترین و بهترین راه دسترسی به این مکان مسیر میدان دانشگاه به سمت تالاب سوستان می‌باشد ، میدان تربیت معلم به سمت سوستان نیز مسیری مناسب برای رسیدن به این مکان خوش اب و هوا با مناظر زیبایش می‌باشد. در طول مسیربا مناظر طبیعی و بی نظیری روبرو میشوید که اشتیاق دیدن تالاب را دو چندا می کند.در هنگام سفر به شهر سرسبز لاهیجان حتما از تالاب سوستان هم دیدن کنید چرا که این تالاب واقعا ارزش تماشا دارد.

و اما آدرس این مکان دیدنی:
میدان دانشگاه آزاد به سمت روستای سوستان