number=0 number=1 number=2 number=3 number=4 number=5 number=6 number=7 number=8 number=9 number=10 number=11 number=12 number=13 number=14 number=15 number=16

مدت زمان پیشنهادی

ساعت

ساعت دسترسی

امروز جمعه ۲۴ ساعته

مسیر یابی

نویسنده: آسرو
امتیاز ۰ از ۱۶ بازدید
بروز شده در: ۲۰۲۰-۰۸-۰۶

هتل ۵ ستاره پارس شایان کیش زیر مجموعه ای از شرکت سرمایه گذاری هتل های پارس است. این هتل در زمینی با مساحت حدودی ۵۵۰۰۰ متر مربع در سال ۱۳۵۱ کار خود را آغاز کرد و پس از آن در سال ۱۳۸۸ به مجموعه گروه هتل های پارس پیوست.

هتل شایان کیش  با ۱۹۳ اتاق بعنوان یکی از بزرگ‌ترین و بهترین هتل‌های ۵ ستاره کیش شناخته می‌شود. این هتل در بهترین منطقه کیش قرار دارد که فاصله آن با مجموعه‌های تجاری مهم و بسیاری از جاذبه‌های گردشگری جزیره بسیار نزدیک است. بزرگ‌ترین اسکله تفریحی جزیره نیز در روبروی هتل شایان قرار گرفته است.

 هتل شایان موقعیت مکانی ایده‌آلی داشته و در یکی از بهترین مناطق جزیره بنا شده است، از اینرو فاصله اندکی با مجتمع های تجاری، بازارها و جاذبه های گردشگری کیش دارد. از آنجا که اکثر میهمانان جزیره کیش علاقه دارند در بازارهای این جزیره به گشت و گذار رفته و خرید کنند، این هتل یکی از بهترین گزینه ها برای اقامت مسافران می باشد. همچنین بزرگترین اسکله تفریحی کیش روبروی این هتل است.

بی تردید می توان گفت هتل شایان کیش یکی از پرطرفدارترین هتل های پنج ستاره جزیره است، موقعیت مکانی عالی، چشم انداز دریا (در بعضی از بخش های هتل)، دکوراسیون زیبای اتاق ها و امکانات رفاهی مطلوب از جمله دلایل محبوبیت این هتل در بین مسافران بوده تا جائیکه اغلب میهمانان این هتل در مسافرت های بعدی خود به جزیره کیش نیز ترجیح می دهند مجددا در این هتل اقامت داشته باشند.

 

و اما آدرس این مکان دیدنی:
کیش , میدان ساحل میدان ساحل، هتل شایان کیش