number=0  number=1  number=2  number=3  number=4  number=5  number=6  number=7  number=8  number=9

مدت زمان پیشنهادی

ساعت

ساعت دسترسی

امروز جمعه ۲۴ ساعته

مسیر یابی

نویسنده: آسرو
امتیاز ۰ از ۹ بازدید
بروز شده در: ۲۰۲۰-۰۸-۰۶

هتل چهار ستاره ی پیروزی اصفهان (داریوش سابق)،هتــــــلی در دل ایــران زمین چون نگینی زیبا ، شهری پر رمز و راز، با مردمی مهمان نواز، افتخار حضوری به میزان چهار دهه در عرصه مهمان نوازی دارد. هتل داریوش در مسیر چهارراه صفویه و قاجار افتتاح شده و با راهی پر از پیروزی به دیدار همه میهمانان از سرتاسر جهان مشتاق است.

هتل پیروزی در مرکز شهر اصفهان واقع شده و در مجاورت باغ و عمارت چهلستون ( ۵ دقیقه ) و در کمترین فاصله از مجموعه عظیم نقش جهان، مسجد امام ، عالی قاپو، مسجد شیخ لطف اله و بازار بزرگ اصفهان و… (۸ دقیقه ) باغ و عمارت هشت بهشت ( ۵ دقیقه ) مسجد و مدرسه چهارباغ و بازار هنر (۱۰ دقیقه) موزه تاریخ طبیعی ( تالار تیموری ) ، موزه هنرهای معاصر و موزه هنرهای تزیینی ( ۵ دقیقه ) مجموعه تاریخی علیقلی آقا شامل  بازارچه و حمام و مسجد ( ۱۰ دقیقه ) ،  بر حاشیه ی سبز چهارباغ کهن ، خیابانی که میتواند شما را به واسطه ی مسیری که شاه عباس صفوی در ۳۵۰ سال پیش در آن قدم می نهاد به رودخانه ی زیبای زاینده رود و پل های تاریخی و زیبای آن چون سی و سه پل ، خواجو ، مارنان و …. برساند.

رستوران هتل واقع در طبقه همکف با ظرفیت 250 نفر (ساعت سرو صبحانه: 7:30 الی 10:00، ناهار: 12:00 الی 15:00، شام: 20:00 الی 22:00)
کافی شاپ هتل واقع در نیم طبقه اول با ظرفیت 70 نفر (ساعت کاری: 24 ساعته)

 

و اما آدرس این مکان دیدنی:
اصفهان , دروازه دولت ابتدای چهارباغ پایین، هتل پیروزی اصفهان