number=0 number=1 number=2 number=3 number=4 number=5 number=6 number=7 number=8 number=9 number=10 number=11

مدت زمان پیشنهادی

ساعت

ساعت دسترسی

امروز جمعه ۲۴ ساعته

مسیر یابی

نویسنده: آسرو
امتیاز ۰ از ۵ بازدید
بروز شده در: ۲۰۲۰-۰۸-۰۶

هتل آپارتمان چهل پنجره اصفهان که در سال ۱۳۷۹ در بوستان سعدیِ شهر، جنوب ساحل زاینده رود و میانه پل مازنان و پل فلزی بنا شده، پنجره ای به روی زیبایی های نصف جهان است. نام هتل نیز جلوه ای از این زیبایی و اقتباس از یک ترانه قدیمی مردم شیراز است؛ ترانه ای که زمانی زنی در رؤیای حمامی با چهل ستون و چهل پنجره آن را زمزمه می کرده است؛ حمامی که قرار بوده تا استراحتگاه شاه باشد.

از اینها که بگذریم، هتل در سال های ۸۷ تا ۸۹ چهره ای نو به خود گرفته است و امکانات جدیدی به آن اضافه شده است. امکانات هتل آپارتمان چهل پنجره اصفهان هتل آپارتمان چهل پنجره در ۴ طبقه و ۲۸ سوئیت و اتاق با امکانات متنوع ساخته شده که هر کدام از آنها طراحی و تجهیزات منحصر به فرد خود را دارند.

 جاذبه های اطراف هتل آپارتمان چهل پنجره اصفهان

از مزیت هایی که هتل چهل پنجره اصفهان را به یک اقامتگاه محبوب برای مسافران بدل می کند، نزدیکی آن به جاذبه هایی است که مسافران به هوای دیدن آنها راهی اصفهان شده اند. از آنجایی که چهل پنجره در مجاورت بافت قدیمی ارمنی نشین اصفهان واقع شده، می توانید در زمانی کوتاه به میدان جلفا و کلیسای وانک رسیده و در کمتر از نیم ساعت نیز قدم زنان راهِ پل مارنان و سی و سه پل را در پیش بگیرید.

بازار قیصریه، چهار باغ عباسی، چهلستون و میدان نقش جهان نیز در فاصله اندکی از هتل قرار گرفته اند. خبر خوب برای آن دسته از مسافرانی که بدون ماشین شخصی خود به اصفهان سفر کرده و قصد اقامت در این هتل را دارند این است که فاصله چهل پنجره تا فرودگاه بین المللی شهید بهشتی تنها ۳۸ دقیقه، ایستگاه قطار ۱۶ دقیقه و ترمینال های کاوه و صفه ۱۵ دقیقه می باشد. 

 

 

و اما آدرس این مکان دیدنی:
اصفهان – پل فلزی وحید – بلوار بوستان سعدی