number=0 number=1 number=2 number=3 number=4 number=5 number=6 number=7 number=8 number=9 number=10 number=11 number=12 number=13 number=14 number=15 number=16 number=17 number=18 number=19 number=20 number=21

مدت زمان پیشنهادی

ساعت

ساعت دسترسی

امروز جمعه ۲۴ ساعته

مسیر یابی

نویسنده: آسرو
امتیاز ۵ از ۱۰ بازدید
بروز شده در: ۲۰۲۰-۰۸-۰۶

اقامت در هتل المپیک در شمال غرب تهران، مشرف‌ به پارک جنگلی چیتگر با چشم‌اندازی به دماوند و رشته‌کوه‌های البرز تجربه‌ای متفاوت است. کمی آن‌طرف‌تر دریاچه‌ی چیتگر قرار دارد که بااینکه کمتر از ده سال از تولدش می‌گذرد، از محبوب‌ترین جاهای تفریحی برای مردم تهران است. اگر حوصله‌ی شلوغی و سروصدای تهران را ندارید و جایی آرام با هوایی سالم‌تر می‌خواهید هتل المپیک انتخاب خوبی است. هم دسترسی به فرودگاه امام خمینی راحت است و هم فرودگاه مهرآباد و بزرگراه‌های اصلی شهر در نزدیکی شماست. 

هتل المپیک تهران، از بهترین‌ هتل‌های پایتخت است که با امکانات فوق‌العاده‌ی خود، اقامت خاطره‌انگیزی را برای شما در تهران رقم می‌زند. امکانات ورزشی هتل المپیک بسیار عالی است که از میان آنها می‌توان به سالن بدنسازی با دستگاه‌های متعدد، استخر، سونا، جکوزی و زمین چمن مصنوعی اشاره کرد. سوئیت‌های هتل بسیار زیبا، دلباز و راحت هستند. رستوران یاس در هتل المپیک، با انواع غذاهای ایرانی و فرنگی و ظرفیت پذیرایی از 120 نفر، در تمام وعده‌های غذایی میزبان منحصر به فردی برای میهمانان هتل است. کافی‌شاپ و چای‌خانه سنتی هتل المپیک نیز فضای آرام‌بخش و خوشایندی برای گپ و گفت‌های دوستانه و حتی کاری فراهم آورده است. و در نهایت باید به فروشگاه، درمانگاه و بانکی که در هتل برای آسایش و راحتی میهمانان در نظر گرفته شده، اشاره کرد.


 

و اما آدرس این مکان دیدنی:
اتوبان تهران کرج - جنب ضلع غربی ورزشگاه آزادی